Вчора
24 червня
23 червня
22 червня
19 червня
18 червня
Усі сумські медики, які захворіли на коронавірус, одужали
Лікар-інтерн і санітарка з Сумської міської клінічної лікарні №5 та медики обласної лікарні одужали від коронавірусу. Про це повідомив мер Сум Олександр Лисенко на своїй сторінці у Фейсбуці:
«Від коронавірусу одужали усі сумські лікарі, які на нього хворіли!».
Нагадаємо, станом на 18 травня у Сумах від початку пандемії зафіксовано 42 випадки захворювання на COVID-19. На лікуванні перебуває 31 людина.
Чи подобається Вам Шостка?
- Так! 67%, 6 голосів6 голосів 67%6 голосів - 67% з усіх голосів
- Супер! 22%, 2 голоси2 голоси 22%2 голоси - 22% з усіх голосів
- Погано... 11%, 1 голос1 голос 11%1 голос - 11% з усіх голосів
Відновлення після інсульту: як фахівці сумської лікарні Святого Пантелеймона повертають пацієнтам повноцінне життя
Олексій Романько відвідав військових-земляків на Донецькому напрямку та передав необхідну техніку
Безпечне літо для маленьких сумчан: Артем Кобзар розповів про масштабну програму оздоровлення дітей міста
9 листопада
26 вересня
30 грудня
12 серпня
10 серпня
4 листопада
3 листопада
2 листопада









