Вчора
22 червня
19 червня
18 червня
17 червня
16 червня
Директорка сумської школи Губська «прогуляла» роботу, бо їздила до Києва зустрічати Порошенка
Ірина Губська, директорка КУ «Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 ім. Б.Берестовського», кинула своє робоче місце та майже 900 учнів, заради політичних амбіцій.
Зокрема, вона поїхала до Борисполя підтримати п’ятого Президента України Петра Порошенка у розпал робочого дня, щоб допомогти останньому тиснути на правоохоронців та судову систему, і таким чином уникнути тримання під вартою у слідчому ізоляторі (зрештою, все так і вийшло).

Схоже, Ірина Губська вирішила, що її політичні амбіції набагато важливіші за займану посаду і тим паче за освіту учнів, які навчаються у ввіреному їй закладі.
Чи подобається Вам Шостка?
- Так! 67%, 6 голосів6 голосів 67%6 голосів - 67% з усіх голосів
- Супер! 22%, 2 голоси2 голоси 22%2 голоси - 22% з усіх голосів
- Погано... 11%, 1 голос1 голос 11%1 голос - 11% з усіх голосів
Бюджетну кризу в Недригайлові подолано: Віталій Калініченко про успішне розблокування фінансування регіону
Робота заради людей: очільник обласної ради Олексій Романько відзначив внесок держслужбовців в успішну реалізацію проєктів...
Відкритість та підтримка: керівництво Пенсійного фонду Сумщини проведе пряму «гарячу лінію» для мешканців області
9 листопада
26 вересня
30 грудня
12 серпня
10 серпня
4 листопада
3 листопада
2 листопада









