Олег Григоров: 4,6 млн грн спрямували на захист медиків екстренки Сумщини
Після російських ударів саме медики, рятувальники та інші екстрені служби першими їдуть допомагати людям. І саме вони не раз потрапляли під повторні ворожі атаки на місцях влучань та евакуаційних маршрутах. Тому на Сумщині додатково посилюють захист бригад екстреної медичної допомоги.
За дорученням начальника Сумської ОВА Олега Григорова профільні служби разом із Силами оборони опрацювали потреби екстренки та визначили, яке оснащення зараз є найбільш необхідним для безпеки медиків і стабільної роботи служби.
У результаті з обласного бюджету додатково виділили 4,625 млн грн для обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
Як повідомив очільник Сумщини, ці кошти спрямують на закупівлю засобів альтернативного радіозв’язку, систем РЕБ, а також пального для безперебійної роботи бригад.
«Екстрена медична допомога щодня працює у дуже складних умовах, часто – у небезпечних районах та під загрозою повторних ударів. Важливо, щоб медики могли швидко допомагати людям і водночас були максимально захищені», – зазначив Олег Григоров.
Це рішення має посилити безпеку бригад, які щодня рятують життя мешканців Сумщини.
- Так! 67%, 6 голосів6 голосів 67%6 голосів - 67% з усіх голосів
- Супер! 22%, 2 голоси2 голоси 22%2 голоси - 22% з усіх голосів
- Погано... 11%, 1 голос1 голос 11%1 голос - 11% з усіх голосів
Технологічна модернізація та нові простори: деталі масштабного відновлення лікарні Святого Пантелеймона у Сумах
Європарламент після репресій проти Тимошенко закликав українську владу утриматися від політично вмотивованих переслідувань представників опозиції









